Par mums

RatuBirojs – ieņemam līderpozīciju starp bērnu ratiņu veikaliem Latvijā.

Mūsu nozare ir vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība un e-komercija. Mēs savas preces piedāvājam arī lielākajiem internetveikaliem Latvijā, kā arī internetveikaliem Latvijas pilsētās.

RatuBirojs klientiem piedāvā augstas kvalitātes bērnu ratiņus un to aksesuārus no Portugāles. Esam īpaši ar to, ka esam ekskluzīvie pārstāji un tiešie importētāji Latvijā zīmolam „BEBECAR”. Zīmols „BEBECAR” Eiropā pastāv jau vairāk kā 50 gadus un piedāvā plašu produktu klāstu, kas pielāgots bērna attīstības posmiem un nodrošina perfektu risinājumu Jūsu vajadzībām neatkarīgi no dzīvesveida. Šī zīmola rati ir atpazīstami kā klasisko ratu etalons un jauno tehnoloģiju savienojums ar klasiskajām vērtībām. “BEBECAR” rati ir roku darbs un padomājis pie vissīkākajām detaļām, kas padara bērnu ratiņus tik īpašus, izsmalcinātus un kvalitatīvus.

RatuBirojs ir dibināts pirms 12 gadiem, 2007.gada februārī, kad tika atvērts salonveikals RatuBirojs Miera ielā 54 un kopš atvēršanas arī sadarbojas ar zīmolu “BEBECAR”. Vienmēr rūpējamies par klientu ērtību, tāpēc esam atvēruši internetveikalu www.ratubirojs.lv Ratubirojs rūpējas par mājīgu gaisotni salonveikalā, profesionālu līmeni un galvenokārt, lai mūsu klienti būtu apmierināti un gandarīti par savu pirkumu. Katrs klients mums ir īpašs, tādēļ individuāla pieeja ir katram. Mūsu mērķis ir sniegt profesionālu priekšatatu jaunajiem vecākiem par būtiskākajām atšķirībām ratiņos, par to īpašībām un īpašajām detaļām, kas piemīt tikai elitārajiem “BEBECAR” bērnu ratiņiem.

Jau 13 sezonas veiksmīgi esam startējuši izstādē "Bērnu Pasaule", kur prezentējam zīmolus, kurus paši pārstāvam Latvijā.

RatuBirojs nodrošina zemākās cenas garantiju, kas ir viens no svarīgākajiem mūsu mārketinga augstā reitinga rādītājiem. Individuāla pieeja katram - tas ir mūsu ieguldītā darba pamatā.

RatuBirojs nodrošina ātru un kvalitatīvu ratiņu garantijas un pēcgarantijas servisu un apkalpošanu.
 

Latvija, Rīga, Miera iela 54, LV-1013

T. +371 67385137

T. mob. +371 29574366

E-pasts: info@ratubirojs.lv

Skype: ratubirojs

www.bebecar.lv

www.ratubirojs.lv

https://www.facebook.com/ratubirojs